System alarmowy

nie musi być skomplikowany

Odkryj zalety systemu UNii

Stworzony przez Ciebie i dla Ciebie

Aby zapewnić bezproblemowe dopasowanie UNii do dzisiejszych wymagań bezpieczeństwa, uważnie wysłuchaliśmy użytkowników końcowych i instalatorów na rynku. W rezultacie do UNii dodano funkcje ułatwiające użytkowanie i instalację. Funkcje takie jak korzystanie z aplikacji mobilnej, możliwość programowania systemu alarmowego online (chmura) oraz wygodne funkcje konfiguracyjne, które ułatwiają proces instalacji.

Bądź na bieżąco, zawsze i wszędzie!
Dzięki mySmartControl Twój klient ma pełną kontrolę nad UNii. Na przykład użytkownik może zdalnie uzbroić lub rozbroić system, a użytkownicy otrzymają wiadomość (push) na smartfona natychmiast w przypadku zdarzenia. W ten sposób każdy jest natychmiast informowany i można podjąć odpowiednie działania. Czy Twój klient ma kilka lokali użytkowych lub dom i domek letniskowy? Jeśli tak, wszystkimi można sterować za pomocą mySmartControl.

App van uniisecurity

Zawsze odpowiednie części serwisowe
UNii wykorzystuje jedną uniwersalną płytę główna, którą można w pełni dostosować poprzez licencjonowanie. Oznacza to brak obaw o posiadanie odpowiedniego systemu na stanie magazynowym dla nowych instalacji lub części serwisowych. Każda płyta główna UNii może być używana do obsługi serwisowej jako zamiennik dowolnej centrali. To oszczędza czas i pieniądze!

Hardware unii

Bezpieczeństwo w nowoczesnym designie
Łatwość obsługi, bezpieczeństwo i koncepcja systemu UNii są doskonale odzwierciedlone w manipulatorze UNii. Intuicyjna konstrukcja zapewnia łatwą obsługę. Aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo, wbudowany czytnik jest wyposażony w technologię DESFire EV2. Czarny lub biały kolor pozwala na wykorzystanie manipulatora w dowolnym projekcie. Doskonałe połączenie nowoczesnego designu i optymalnego bezpieczeństwa.

Keypad unii

Wygodna instalacja
Opracowując UNii wspólnie z instalatorami na rynku, chcieliśmy maksymalnie ułatwić Ci instalację systemu i produktów. Na przykład tylna płyta manipulatora UNii pasuje dokładnie do standardowej puszki podtynkowej, a z tyłu, na górze i na dole obudowy znajduje się przepust kablowy. Wszystko po to, aby proces instalacji był jak najłatwiejszy.

Ease of installation

Łatwy w użyciu
Dla szybkiej instalacji ważnym czynnikiem jest łatwość obsługi. Dlatego uczyniliśmy nasze oprogramowanie konfiguracyjne tak prostym, jak to tylko możliwe, zarówno podczas instalacji, jak i konserwacji czy serwisu. Przejrzyste ekrany prowadzą Cię krok po kroku przez system. W ten sposób system jest gotowy do użycia w mgnieniu oka.

User friendly unii

Optymalne bezpieczeństwo
Aby móc obsłużyć wszystkie aplikacje i lokalizacje, UNii posiada certyfikat Grade 3. Oznacza to, że możesz wykorzystać UNii w najbardziej wymagających projektach. Instalując UNii z redundantną centralą , możesz dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa. W przypadku awarii, uszkodzenia lub konserwacji system działa dalej normalnie.

Grade 3

Obejrzyj nasz zwiastun produktu

Innowacja w systemach alarmowych i kontroli dostępu. Z dumą prezentujemy UNii. Kompletne portfolio centralnego systemu alarmowego oraz manipulatorów, urządzeń magistralowych i detektorów.

Dużo uwagi poświęciliśmy prostocie i łatwości instalacji oraz konserwacji.
Modułowa budowa sprawia, że system doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Odkryj innowację, która oferuje duże korzyści zarówno instalatorowi, jak i użytkownikowi końcowemu.

Jakie usługi oferujemy?

W Alphatronics wspieramy naszych klientów wszędzie tam, gdzie to możliwe. Oferujemy materiały promocyjne oraz możliwość śledzenia naszych szkoleń online w dowolnym miejscu i czasie. W ten sposób wszyscy są zawsze na bieżąco z najnowszymi funkcjonalnościami systemu UNii.

E-learning-unii

Bezpłatny e-learning

Dzięki naszemu UNiiwersytetowi Ty i Twoi pracownicy możecie śledzić najnowsze szkolenia online w dowolnym miejscu i czasie, aby być na bieżąco. Szkolenie nigdy nie było łatwiejsze i wydajniejsze, szkol się, gdy pojawiają się nowe funkcje, abyś zawsze miał odpowiednią wiedzę. Dostęp jest bezpłatny i dostępny 24/7.

Promotie-materiaal

Materiał promocyjny

Aby wesprzeć Cię jak najlepiej, oferujemy różne materiały promocyjne. Możesz ich użyć, aby przekonać i poinformować swoich klientów. W ten sposób możesz skupić się na instalacji systemu zamiast na opracowywaniu materiałów.

Made in Holland

To nasz własny produkt, który został zaprojektowany i wyprodukowany w Holandii. Najlepsza jakość, serwis i wsparcie. Na każde pytanie można odpowiedzieć, ponieważ sami je opracowaliśmy. Produkt idealnie dopasowany do Twoich lokalnych potrzeb lub przepisów. Potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności? Powiedz nam, jesteśmy otwarci na nowe funkcje.

Możliwości zastosowania

Nasz system alarmowy UNii to modułowe rozwiązanie bezpieczeństwa odpowiednie dla każdej lokalizacji i środowiska. Od zabezpieczenia domu mieszkalnego po system alarmowy i kontrolę dostępu w obiekcie infrastruktury krytycznej: dzięki wszechstronności UNii można go zastosować w dowolnym projekcie. Ponadto łatwość obsługi systemu zapewnia, że UNii może być łatwo obsługiwany przez każdego użytkownika.

Projecten Unii

Dom powinien być bezpiecznym miejscem. Miejsce do życia, zabawy i przyjmowania przyjaciół i rodziny. Dla tego bezpieczeństwa, UNii może odegrać ważną rolę. Estetycznie zaprojektowane i niewidoczne w miejscach, w których powinny być, detektory do wykrywania ruchu, dymu i wycieków wody zapewniają bezpieczne środowisko życia. Profesjonalne zabezpieczenia, które wyróżniają się prostą obsługą.

Zakelijk uniisecurity

Bezpieczne środowisko pracy jest niezbędne do funkcjonowania firmy. W tym miejscu UNii może odegrać główną rolę. Nowocześnie zaprojektowane i niewidoczne na hali produkcyjnej lub w biurze detektory do wykrywania ruchu, dymu i wycieku wody zapewniają bezpieczniejsze miejsce pracy. Obsługa manipulatora jest intuicyjna i prosta. Dzięki temu pracownicy mogą bez obaw obsługiwać system.

Projecten bij Uni security

Projekty często charakteryzują się rozmiarem lub złożonością i wymagają dynamicznego systemu bezpieczeństwa, aby sprostać ryzyku, zakresowi i wymaganiom użytkowników. Modułowa konstrukcja sprawia, że UNii doskonale nadaje się do stosowania w dużych projektach. Ponadto po rozbudowie istniejący sprzęt może być nadal używany, co zapewnia niższe koszty dla klienta.

Hoog risico

Czasami standardowe zabezpieczenia nie wystarczają. Ochrona osób i mienia mogą wymagać zabezpieczeń, które można dostosować do konkretnej sytuacji. Tu właśnie wpasowuje się filozofia UNii; modułowe rozwiązanie, które można wdrożyć w przypadku obiektów wysokiego ryzyka, które jest zawsze dostępne.

Pobierz dokumentację

Czy chciałbyś przeczytać o wszystkich zaletach UNii? Następnie pobierz nasze bezpłatne arkusze danych & plakaty konfiguracyjne. Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie informacje o UNii w naszych plikach do pobrania.

Znajdź dystrybutora!

Chciałbyś zainstalować UNii dla swoich klientów, ale co jest do tego potrzebne? Chętnie przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy, aby zapewnić, że Ty i Twoi współpracownicy możecie rozpocząć przygotowania. Skontaktuj się z nami za pomocą przycisku poniżej, a my zaczniemy dla Ciebie!

Lub dowiedz się więcej o UNii!

Potrzebujesz więcej informacji lub specyfikacji technicznych naszego systemu i urządzeń peryferyjnych? Czytaj dalej!

Rozwiązanie UNii

UNii Manager i UNii Online

 • Łatwe w użyciu oprogramowanie

 • W całości po polsku

 • Funkcja pomocy w każdym menu

 • Nowoczesny design

 • Przejrzysta struktura

 • Programowanie offline (lokalne) za pomocą UNii Manager

 • Programowanie online (chmura) za pomocą UNii Online

 • Ten sam interfejs użytkownika w UNii Online i UNii Manager

 • Wielojęzyczność

 • Automatyczne aktualizacje (sprzętu i oprogramowania)

 • Dostępna wersja dla instalatora i użytkwonika końcowego

Oprogramowanie konfiguracyjne powinno być tak proste, jak to tylko możliwe. Zarówno podczas rozruchu instalacji, jak i podczas konserwacji lub serwisu. Do tego właśnie został zaprojektowany UNii Manager. Przejrzyste ekrany prowadzą technika krok po kroku przez system. Opcje są wyjaśnione jednym kliknięciem.

Podobnie jak centrala UNii, UNii Manager jest wielojęzyczny i można go ustawić dla każdego użytkownika. Dla użytkownika końcowego dostępne są ograniczone opcje. Na przykład można tylko tworzyć użytkowników lub przeglądać dziennik. Oprogramowanie jest dostępne za darmo i odpowiednie dla systemów Windows 32 i 64 bity.

UNii Online to chmurowa wersja UNii Manager. Dzięki tej usłudze w chmurze UNii można uzyskać zdalnie połączenie. Ponieważ UNii Manager i UNii Online używają tego samego graficznego interfejsu użytkownika (GUI), jest to bardzo wydajne i łatwe w użyciu. UNii online może być używany przez instalatora i użytkownika końcowego.

 • Aplikacja mobilna iOS i Android

 • Dostęp do systemu online

 • Dla domu, biura i innych obiektów

mySmartControl umożliwia zdalne sterowanie instalacją bezpieczeństwa. Natychmiast otrzymuj wiadomość w przypadku alarmu. Zapomniałeś uzbroić system? Nie ma problemu, skorzystaj z poręcznej aplikacji, aby łatwo sprawdzić stan systemu, a następnie go włączyć. Wielojęzyczna aplikacja jest dostępna na iOS i Androida.

Ale to nie wszystko… wkrótce aplikacja zostanie rozszerzona między innymi o weryfikację alarmów, układ tabletu, wiadomości i obsługę smartwatcha!

Do domu i do pracy

mySmartControl obsługuje system alarmowy zainstalowany w dowolnym obiekcie. Aplikacja umożliwia zarządzanie wieloma lokalizacjami. Ułatwia to obsługę systemu alarmowego w domu, w biurze czy np. w podczas podróży. Korzystając z aplikacji otrzymujesz powiadomienia alarmowe na bieżąco.

Usługi

mySmartControl oferuje instalatorom cykliczne przychody ze sprzedaży subskrypcji na dodatkowe usługi. Dostępna jest nawet regulowana subskrypcja dla przedsiębiorstw dla klientów z wieloma lokalizacjami. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać korzyści.

Smartfony

Aplikacja mySmartControl działa na systemach iOS firmy Apple i Android firmy Google. Na każdym koncie mySmartControl można zarejestrować wielu użytkowników smartfonów. Dzięki temu każdy może otrzymać powiadomienie w przypadku alarmu.