O Alphatronics

Alphatronics jest holenderskim producentem i dystrybutorem rozwiązań oraz usług z zakresu wykrywania włamań, bezpieczeństwa wideo i kontroli dostępu.

Instalatorzy są wspierani w planowaniu projektu, instalacji i serwisie rozwiązań bezpieczeństwa. Nasz profesjonalny helpdesk jest gotowy do udzielenia niezbędnego wsparcia zdalnie lub na miejscu. Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej i zawodowej zapewnia Akademia Alphatronics.

Oprócz szerokiej gamy produktów komercyjnych, Alphatronics opracowuje i produkuje rozwiązania do wykrywania włamań. Nasze systemy wykrywania włamań i napadu oferują odpowiednie rozwiązanie dla każdego obiektu. Dzięki własnemu działu rozwoju, systemy te płynnie rozwijają się z rynkiem systemów alarmowych i zapotrzebowaniem Twoich klientów.

Nasza organizacja została założona w 1978 roku i jest częścią TKH Group NV od 2010 roku. Umożliwia to łatwe angażowanie innych firm z obszaru Wizji, Bezpieczeństwa i Telekomunikacji w proste i złożone kwestie bezpieczeństwa obiektów.

Wszystkie aktualne produkty są dostarczane następnego dnia z naszego centralnego magazynu w Nijkerk. Oczywiście oferujemy również stanowisko do odbioru pilnych lub nieoczekiwanych zamówień.

 

Część Grupy TKH

Od lipca 2010 Alphatronics jest częścią notowanej na giełdzie Grupy TKH. W ramach klastra Security Solutions Alphatronics ściśle współpracuje z innymi spółkami siostrzanymi TKH w zakresie opracowywania nowych innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa. Po więcej informacji: www.tkhsecurity.com

 

O bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo jest coraz ważniejszym tematem w naszym społeczeństwie. Starzejące się społeczeństwo, poczucie niepewności czy inny rozwój wymagają nowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, bezpieczeństwa osobistego, opieki i automatyki domowej.

Alphatronics lubi współpracować z innowacyjnymi podmiotami rynkowymi, które szukają rozwiązań, których wymagają ich klienci. Mogą to być standardowe produkty, ale także rozwiązania szyte na miarę.

 

Certyfikat ISO 9001

Optymalna niezawodność to podstawa w Twojej organizacji, ponieważ niezawodne rozwiązania są niezbędne w branży zabezpieczeń. Alphatronics posiada certyfikat ISO 9001, dzięki czemu klienci mogą być pewni stałej jakości produktu.

Boekdrukker 5-7
3861 SE Nijkerk
The Netherlands
+31 33 245 99 44
sales@alphatronics.nl
LinkedIn | YouTube | Facebook