Current Status
Not Enrolled
Price
Free
Get Started

UNii – Wprowadzenie

 

Dzięki temu kursowi online dowiesz się wszystkiego o UNii. Różne produkty i konfiguracje są omawiane krok po kroku w krótkich lekcjach. Po tym wprowadzającym szkoleniu będziesz znał różne komponenty i będziesz wiedział, gdzie je zastosować.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Kurs wprowadzający jest napisane dla wszystkich, którzy mają do czynienia z UNii. Jest to ogólne wprowadzenie i dlatego nadaje się dla doradców, sprzedawców, pracowników, osób przygotowujących prace i mechaników.

Działanie
Kurs składa się z 7 lekcji obejmujących 24 tematy. Kurs trwa około 55 minut. Do wielu lekcji dołączony jest film wyjaśniający dane zagadnienie. Filmy można zatrzymywać pomiędzy lekcjami. Istnieje również możliwość regulacji głośności w odtwarzaczu wideo za pomocą suwaka znajdującego się w lewym dolnym rogu odtwarzacza:

często używane dokumenty i informacje techniczne dotyczące UNii można znaleźć na górze ekranu w sekcji „Materiały”.
Każda lekcja może zostać zakończona poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku. Daje to przegląd postępów.
Zawsze istnieje możliwość powtórzenia lekcji. Można to zrobić bezpośrednio lub później, co jest przydatne, jeśli masz pytania lub jeśli w przyszłości klient będzie miał jakieś pytania.

Kurs ten kończy się testem. Dzięki niemu możesz sprawdzić, czy dobrze zrozumiałeś wszystkie tematy. Jeśli wyniki będą zadowalające, otrzymasz certyfikat online i dostęp do kolejnego kursu.

Zawartość kursu:

  • Lekcje: 7
  • Tematy: 24
  • Czas trwania: 50 minut
  • Punkty: 50
  • Pre-edukacja: nie
  • Minimalny wynik testu końcowego: 80%.
  • Certyfikat: tak, po zdaniu testu końcowego (wymagany dla kursów uzupełniających)

Consult these datasheets if you want to know more about the (technical) specifications of the UNii.

UNii Alarmsystem

UNii Keypad