Innowacyjne zabezpieczenia,

które rozwijają się wraz z Tobą.

Wszystko w jednym systemie bezpieczeństwa

System bezpieczeństwa UNIi to idealne rozwiązanie zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i prywatnych, którzy poszukują kompletnego i łatwego w obsłudze rozwiązania zabezpieczającego. System oferuje kombinację funkcji, takich jak kamery bezpieczeństwa, systemy alarmowe i kontrola dostępu, które współpracują ze sobą, aby zapewnić maksymalną ochronę przed włamaniem i kradzieżą.

Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak sztuczna inteligencja i zaawansowane wykrywanie ruchu, możesz mieć pewność, że Twoja nieruchomość jest bezpieczna. Oprócz wykrywania włamań, UNIi można wykorzystać do wykrywania wycieków wody, pożaru i CO.

Zawsze aktualne

Korzystaj z systemu zdalnie i natychmiast otrzymuj wiadomość push w przypadku zgłoszenia za pomocą aplikacji mySmartControl

System

Z domu do jubilera. Jeden sprzęt do każdego zastosowania.

Produkt holenderski

Zaprojektowany i wyprodukowany w Holandii

Łatwość montażu

Wszystko po to, aby proces instalacji był jak najprostszy

Przyjazny użytkownikowi

Przyjazny dla użytkownika zarówno podczas uruchamiania instalacji, jak i podczas konserwacji czy serwisu

Beveiligingsexpert sinds 1978

Ruim 45 jaar ervaring in de beveiligingsbranche

Szybko do

Zastosowanie i możliwości

Certyfikacja stopnia 3

Dla instalatorów

UNii Manager & UNii online

Aplikacje

System wykrywania włamań UNIi to modułowe rozwiązanie bezpieczeństwa odpowiednie dla każdej lokalizacji i środowiska.

Od zabezpieczenia domu, sklepów jubilerskich, szkół, lokali firmowych po aranżację wykrywania włamań i kontroli dostępu w sądzie: dzięki wszechstronności UNIi można go wykorzystać w każdym projekcie. Ponadto łatwość obsługi systemu gwarantuje, że UNIi może być łatwo obsługiwany przez każdego użytkownika.

Możliwości

Unikalną cechą UNIi jest to, że jeden system sprzętowy może być połączony ze wszystkimi aplikacjami.

Dodatkowo istnieje możliwość połączenia ze sobą kilku UNIi (maksymalnie 8), tworząc instalację mogącą obsłużyć do 4096 punktów detekcji. UNIi można również wdrożyć „nadmiarowo”. Drugi UNIi (slave) jest instalowany w celu utrzymania działania instalacji w przypadku awarii lub konserwacji pierwszej jednostki centralnej (master).

Prywatny

Prywatny

Dom powinien być bezpiecznym miejscem. Miejsce do życia, życia i przyjmowania przyjaciół. UNIi może odegrać ważną rolę w tym bezpieczeństwie. Estetycznie zaprojektowane i niewidoczne tam, gdzie jest to wymagane, czujniki do wykrywania ruchu, dymu i wycieku wody zapewniają bezpieczne środowisko życia. Profesjonalna ochrona, która wyróżnia się prostą obsługą.

Handlowy

Handlowy

Bezpieczne środowisko pracy jest niezbędne do funkcjonowania firmy. UNIi może tu odegrać główną rolę. Nowocześnie zaprojektowane i niewidoczne na stanowisku pracy lub w biurze czujniki do wykrywania ruchu, dymu i wycieku wody zapewniają bezpieczniejsze miejsce pracy. Obsługa manipulatora jest intuicyjna i prosta. W ten sposób pracownicy mogą bez obaw obsługiwać system.

Projektowanie

Projektowanie

Projekty często charakteryzują się rozmiarem lub złożonością i wymagają dynamicznego systemu bezpieczeństwa, aby sprostać ryzyku, rozmiarowi i życzeniom użytkowników. Modułowa konstrukcja sprawia, że ​​UNIi doskonale nadaje się do stosowania w dużych projektach. Dodatkowo przy rozbudowie możesz kontynuować pracę z istniejącym sprzętem, co zapewnia niższe koszty dla Twojego klienta.

Wysokie ryzyko

Wysokie ryzyko

Czasami standardowe zabezpieczenia nie wystarczają. Bezpieczeństwo osobiste, ciągłość lub skutki finansowe mogą wymagać zabezpieczeń, które można dostosować do konkretnej sytuacji. Filozofia UNIi pasuje do tego; modułowe rozwiązanie, które może być stosowane w przypadku najwyższych zagrożeń, takich jak jubilerzy lub budynki rządowe, i jest zawsze dostępne.

Certyfikacja stopnia 3 – systemy bezpieczeństwa dla każdego ryzyka

Tradycyjnie UNIi jest używany do wykrywania włamań. Do tego podłączone są czujki, które sygnalizują obecność intruza. Detekcja ta może odbywać się w różnych formach, takich jak czujki przestrzenne reagujące na ruch, czujki wibracyjne wyzwalające atak na ścianę czy czujki zbicia szyby reagujące na dźwięk tłuczonego szkła. Wybrana detekcja zależy od obiektu i ryzyka.

System wykrywania włamań jest dostosowany do konkretnych życzeń klienta lub wymagań np. firmy ubezpieczeniowej. W tym drugim przypadku wartość prezentowanych towarów często odgrywa rolę we wdrażaniu systemu. Ryzyko jest wyrażone w „stopniu” systemu.

Ogólnie można powiedzieć, że Grade 2 nadaje się do domów, sklepów i firm o ograniczonej wartości towarów. System Grade 3 nadaje się do sytuacji, w których istnieje większe ryzyko włamania, takich jak firmy z cennymi towarami lub budynki o dużym natężeniu ruchu gości.

Aby mieć pewność, że nasz system jest zawsze odpowiedni dla każdego ryzyka, zdecydowaliśmy się na certyfikację UNIi Grade 3. Dzięki temu możemy zaoferować system Grade 3, który jest odpowiedni w każdej sytuacji. Instalacja Grade 3 może być używana w sytuacji Grade 2, ale nie na odwrót. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasz system jest zawsze optymalny w konkretnej sytuacji.

Rozwiązania bezpieczeństwa stworzone dla Ciebie

UNIi jest przeznaczony zarówno dla użytkowników końcowych, jak i instalatorów, ponieważ jest łatwym w użyciu i elastycznym systemem. Dla użytkowników końcowych system zapewnia łatwy do zrozumienia interfejs do zarządzania kamerami bezpieczeństwa, systemami alarmowymi i kontrolą dostępu.

Dla instalatorów system oferuje kompleksowy zestaw opcji instalacyjnych i konfiguracyjnych, które pozwalają dostosować system do konkretnych wymagań klienta. Dodatkowo system wyposażony jest w zaawansowane technologie takie jak sztuczna inteligencja oraz zaawansowana detekcja ruchu, co czyni go niezawodnym rozwiązaniem dla użytkowników biznesowych i prywatnych.

Zawsze i wszędzie poinformowany
Dzięki mySmartControl Twój klient ma pełną kontrolę nad UNIi. Na przykład użytkownik może zdalnie włączać i wyłączać system, a skonfigurowane kontakty natychmiast otrzymają wiadomość push na smartfonie w przypadku zgłoszenia. W ten sposób każdy jest poinformowany bez straty czasu i może podjąć odpowiednie działania. Twój klient ma kilka lokali użytkowych lub dom i domek letniskowy? Następnie można nimi wszystkimi sterować z mySmartControl.

App van uniisecurity

Przyjazny użytkownikowi
Przyjazność dla użytkownika jest ważnym czynnikiem wpływającym na szybką instalację. Dlatego maksymalnie uprościliśmy nasze oprogramowanie konfiguracyjne, zarówno podczas uruchamiania instalacji, jak i podczas konserwacji czy serwisu. Przejrzyste ekrany prowadzą Cię krok po kroku przez system. W ten sposób system jest gotowy do użycia w mgnieniu oka.

User friendly unii

Zawsze odpowiednie części zamienne
UNIi wykorzystuje jeden sprzęt, który można w pełni dostosować do potrzeb projektu poprzez licencje. W rezultacie właściwy system jest zawsze dostępny dla nowych instalacji i zapasów serwisowych techników. Bez kłopotów z różnymi elektrowniami dla różnych typów projektów. UNIi może być używany w dowolnym miejscu. Każdy nadruk UNIi może być również wykorzystany w dowolnym miejscu podczas serwisu. To oszczędza czas i pieniądze!

Hardware unii

Fajna klawiatura
Przyjazność dla użytkownika, bezpieczeństwo i przejrzystość systemu wykrywania włamań UNIi są wyraźnie odzwierciedlone w klawiaturze UNIi. Intuicyjna konstrukcja zapewnia łatwą obsługę. Dla optymalnego bezpieczeństwa czytnik kart w klawiaturze jest wyposażony w DESFire EV2: najbezpieczniejszą zasadę odczytu na rynku. Dzięki czarno-białemu wzornictwu klawiatura może być wykorzystana w dowolnym projekcie. Prawdziwe połączenie nowoczesnego wzornictwa i optymalnego bezpieczeństwa.

Keypad unii

Łatwość montażu
Opracowując UNIi wspólnie z instalatorami, chcieliśmy maksymalnie ułatwić instalację systemu i produktów. Na przykład tylna płyta klawiatury UNIi pasuje dokładnie do standardowej puszki podtynkowej, a z tyłu, u góry iu dołu obudowy znajduje się wejście kablowe. Wszystko po to, aby proces instalacji był jak najprostszy.

Ease of installation

Certyfikat klasy 3
Standard UNIi ma certyfikat klasy 3, który obejmuje wszystkie możliwe sytuacje. Oznacza to, że możesz używać UNIi w najbardziej wymagających projektach. Instalując redundantnie UNIi, możesz dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa. System będzie wtedy nadal działał w przypadku nieprawidłowego działania, awarii lub konserwacji.

Grade 3

Dla instalatorów

W Alphatronics jesteśmy gotowi na naszych instalatorów. Oferujemy pełne wsparcie, służymy radą i pomocą przy sporządzaniu wycen i projekcji. Ponadto oferujemy możliwość śledzenia naszych modułów szkoleniowych w dowolnym miejscu i czasie. W ten sposób każdy jest zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami systemu wykrywania włamań UNIi.

E-learning-unii

Bezpłatny e-learning

Za pośrednictwem naszej Uczelni Ty i Twoi pracownicy możecie śledzić najnowsze szkolenia w dowolnym miejscu i czasie, aby być na bieżąco. W ten sposób możesz łatwo przekwalifikować się do nowych funkcji, dzięki czemu zawsze masz odpowiednią wiedzę w kieszeni. Dostęp jest bezpłatny i dostępny 24/7.

Support

Pełne wsparcie

Nasze centrum pomocy jest dostępne każdego dnia roboczego, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Otrzymujesz nawet wsparcie na miejscu, dzięki czemu możesz kontynuować projekt tak szybko, jak to możliwe.

Ondersteuning

Pobierz naszą dokumentację

Czy chciałbyś jeszcze raz przeczytać wszystkie zalety UNIi? Następnie pobierz nasze bezpłatne arkusze danych i plakaty konfiguracyjne.
Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie informacje o UNIi w naszych plikach do pobrania.

Przekonany? Jak dalej?

Chciałbyś zainstalować UNIi u klientów, ale czego to wymaga? Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy, aby upewnić się, że Ty i Twoi współpracownicy jesteście przygotowani do rozpoczęcia pracy. Skontaktuj się z nami za pomocą przycisku poniżej, a my zaczniemy dla Ciebie pracować!

Czy nadal potrzebujesz więcej informacji lub specyfikacji technicznych naszego systemu i urządzeń peryferyjnych? Następnie czytaj dalej.

Funkcje UNIi

Oprócz wykrywania włamań, UNIi jest również często używany na przykład do kontroli dostępu, wykrywania pożaru i CO oraz wykrywania wycieków wody. Kontrola dostępu to przyznawanie dostępu do budynku lub przestrzeni za pomocą identyfikatora lub karty. W tym celu do UNIi podłącza się czytniki kontroli dostępu. Użytkownik może łatwo przypisać uprawnienia w oprogramowaniu zarządzającym UNIi lub za pośrednictwem UNIi online w chmurze.

UNIi można rozbudować o liczne akcesoria, takie jak moduły I/O do rozbudowy systemu, czujki bezprzewodowe, zamki bezprzewodowe oraz połączenie z KNX, które jest szeroko stosowane w automatyce budynkowej i domowej (domotyce). Ponadto możliwe jest również zgłoszenie systemu sygnalizacji pożaru certyfikowanego do PAC za pośrednictwem UNIi bez osobnego zgłaszania. Połączenie przez UNIi ma wiele zalet, takich jak brak dodatkowego nadajnika z abonamentem i możliwość przekazywania szczegółowych informacji z czujek pożarowych, które przeszły w stan alarmu. Dzięki temu klient, PAC i straż pożarna wiedzą w przypadku alarmu, czy dotyczy on jednej czy kilku czujek.

UNii Manager & UNii online

 • Przyjazny użytkownikowi
 • Ukryte wyjaśnienie opcji menu
 • Współczesne wzornictwo
 • Przejrzysta struktura
 • Programowanie offline z menedżerem UNIi
 • Programowanie online z UNIi online
 • UNIi online i manager mają ten sam interfejs użytkownika
 • Wielojęzyczny
 • Automatyczne aktualizacje (komponenty oprogramowania i magistrali)
 • Dostępna wersja dla użytkownika końcowego

Oprogramowanie konfiguracyjne powinno być tak proste, jak to tylko możliwe. Zarówno podczas uruchamiania instalacji, jak i podczas konserwacji czy serwisu. Menedżer UNIi jest do tego przeznaczony. Czytelne ekrany prowadzą technika krok po kroku przez system. Opcje są wyjaśnione za pomocą jednego kliknięcia.

Podobnie jak UNIi, menedżer UNIi jest wielojęzyczny i może być konfigurowany dla każdego użytkownika. Dla użytkownika końcowego dostępne są ograniczone opcje. Można na przykład tworzyć użytkowników lub przeglądać dziennik. Oprogramowanie jest dostępne bezpłatnie i jest odpowiednie dla systemu Windows 32 i 64-bitowego.

UNIi online to chmurowa wersja menedżera UNIi. Dzięki tej usłudze w chmurze do UNIi można dotrzeć zdalnie. Ponieważ menedżer UNIi i UNIi online korzystają z tego samego graficznego interfejsu użytkownika (GUI), jest on bardzo wydajny i łatwy w użyciu. Z UNIi online może korzystać zarówno instalator, jak i użytkownik końcowy.

 • Niezależne od marki

 • Dla domów i firm

 • Doskonale współpracuje z każdym powszechnie używanym smartfonem

dzięki mySmartControl możesz zdalnie kontrolować swoją instalację bezpieczeństwa. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie w przypadku alarmu. Zapomniałeś włączyć? Nie ma problemu, skorzystaj z wygodnej aplikacji, aby łatwo sprawdzić stan swojego systemu, a następnie go włączyć. Wielojęzyczna aplikacja jest dostępna na iOS i Androida.

Ale to nie wszystko….: wkrótce ta aplikacja zostanie rozszerzona między innymi o weryfikację alarmów, układ tabletu, obsługę wiadomości i smartwatcha. Więc miej oko na stronę!

dzięki mySmartControl możesz zdalnie kontrolować swoją instalację bezpieczeństwa. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie w przypadku alarmu. Zapomniałeś włączyć? Nie ma problemu, skorzystaj z wygodnej aplikacji, aby łatwo sprawdzić stan swojego systemu, a następnie go włączyć. Wielojęzyczna aplikacja jest dostępna na iOS i Androida.

Ale to nie wszystko….: wkrótce ta aplikacja zostanie rozszerzona między innymi o weryfikację alarmów, układ tabletu, obsługę wiadomości i smartwatcha. Więc miej oko na stronę!

Do domu i pracy

mySmartControl nadaje się do systemu alarmowego w domu iw pracy. Aplikacja umożliwia zarządzanie wieloma lokalizacjami. Ułatwia to obsługę systemu alarmowego w domu, biurze lub np. w klubie sportowym oraz odbieranie komunikatów alarmowych.

Sprzedawca

mySmartControl umożliwia instalatorom uzyskiwanie stałych przychodów ze sprzedaży subskrypcji dodatkowych usług. Dostępny jest nawet dostosowywalny biznesplan dla klientów z wieloma lokalizacjami. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać korzyści.

Smartphones

Aplikacja mySmartControl jest obecnie odpowiednia dla systemów Apple iOS i Google Android. Na każdym koncie mySmartControl można zarejestrować wielu użytkowników smartfonów. Dzięki temu każdy może otrzymać powiadomienie w przypadku alarmu.

Wiedzieć więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej o UNIi? Możesz łatwo skontaktować się z nami w przypadku pytań, komentarzy lub próśb. Możesz do nas zadzwonić pod nasz numer telefonu, wysłać e-mail lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.