Moduł KNX

  • Szybka i łatwa instalacja
  • 48 wejść KNX
  • 200 wyjść KNX
  • Bezpośrednie połączenie z magistralą KNX (dwie żyły), nie wymaga dodatkowego sprzętu
  • Połączenie magistralowe posiada certyfikat KNX

Moduł KNX

Dzięki modułowi UNii KNX możliwe jest wykonanie połączenia pomiędzy systemem alarmowym a instalacją KNX (automatyka budynkowa). KNX to otwarty standard komponentów automatyki domwej. Wszystkie certyfikowane komponenty KNX mają gwarancję komunikowania się ze sobą i spełniają wysokie wymagania jakościowe stowarzyszenia KNX. KNX to niezawodny system, a możliwości są ogromne, zarówno w przypadku nowej instalacji, renowacji, jak i istniejącego budynku

Prostota

Dzięki modułowi KNX instalacja bezpieczeństwa może stać się częścią instalacji KNX. Moduł jest podłączony bezpośrednio do magistrali KNX i programowany za pomocą oprogramowania KNX ETS. Moduł BAOS jest certyfikowanym komponentem KNX. W ten sposób prostota i niezawodność idą w parze.

Wyjścia z centrali

Do instalacji KNX można podłączyć maksymalnie 200 wyjść z systemu alarmowego, tworząc prawdziwą integrację z zaawansowanymi możliwościami. Np. KNX może być powiadamiany przez system alarmowy, gdy część budynku jest uzbrojona, system KNX może obniżyć ogrzewanie lub wyłączyć klimatyzację/oświetlenie.

Kontrolowanie systemu alarmowego

System alarmowy może być również sterowany z instalacji KNX. Na przykład możliwe jest uzbrajanie lub rozbrajanie systemu przez KNX.

Moduł KNX
Napięcie zasilanie: 12 VDC (zasilane z magistrali RS-485)
Normalny pobór mocy: 25 mA
Wejścia (KNX): 48 dla centrali UNii
Wyjścia (KNX): 200 dla centrali the UNii 
KNX: Wykorzystuje certyfikowany moduł BAOS
Opcje programowania: Wszystkie charakterystyki wyjściowe UNii można zaprogramować oddzielnie dla każdego wyjścia KNX.Wejście centrali można zaprogramować jako wejście KNX
Temperatura robocza Od 0 do +50 ° C
Wymiary obudowy: 165 x 105 x 40 mm (DxGxW)
Kolor obudowy: Biały
Waga: 100 g

Informacje dotyczące zamówienia

Numer produktu Opis
004675 Moduł UNii KNX w obudowie